fbpx

Detox Sievietei

Lisa Fisher
Lisa FisherMakeup Artist
Read More
Hello I'm Lisa Fisher an makeup artist who has worked for more than 5 years, and now I want to share my experience with you all. Professional who provides training and education in the beauty industry, such as in makeup application, skincare, and beauty therapy

Šodien es gribu jums pastāstīt par ilgi gaidīto detox kursu hormoniem. Šis trīs nedēļu kurss ir īpaši piemērots sievietēm, kas saskaras ar lieko svaru, apātiju, garastāvokļa maiņām, nogurumu un zemu libido, kā arī ārējēm izpausmēm uz ādas (akne, iekaisums..) – tās ir kaites, kas bieži ietekmē mūsdienu “super sievietes”.
Ja tu vēlaties sakārtot savu ēšanas režīmu, notievēt, parūpēties par hormonālo veselību, uzlabot pašsajūtu un ādas stāvokli, izkļūt no trauksmes sajūtas, tad šis kurss ir tieši jums! Mana kursa galvenais mērķis ir palīdzēt Tev mazināt nogurumu, izprast, kas ir nepieciešams organismam, lai tas darbotos optimāli, un uzlabot ādas stāvokli, mazinot iekaisīgus procesus, padarot ādu veselīgāku un gludāku ievērojot pareizu uzturu. Viena no lietām, ko apskatīsim, ir anti-age ēdienkarte un produkti, kas veicina un kavē novecošanos.
Mēs uzzināsim, kāda ir to ietekme uz mūsu ķermeni un kā tos iekļaut savā ikdienas uzturā.
Pēc kursa tavs ķermenis jutīsies vieglāks, un tu atbrīvosieties no liekā svara un tūskas. Turklāt, mēs aplūkosim iespējamos liekā svara\ cēloņus, piemēram, estrogēna līmeņa svārstības, vairogdziedzera hormonu disfunkciju vai kortizola ietekmi. Ja tu ilgu laiku centies notievēt, bet neizdodas, iespējams, vaina ir jāmeklē citur.
Šajā kursā es nesekošu moto “ēst mazāk un trenēties vairāk”! Bet sniegšu tev konkrētus ieteikumus par to, ko darīt un ko labāk nedarīt. Mēs apspriedīsim arī uztura bagātinātājus, kādus izvēlēties, kur tos iegādāties un kā tos pareizi kombinēt atkarībā no laika, piemēram, kādus lietot no rīta, vakarā, tukšā dūšā vai pēc ēšanas.
Kas ir īpaši lieliski, tu pati varēsi izvēlēties, ko ēst, sekojot sniegtajiem pārtikas produktu ieteikumiem. Tev nebūs jāievēro stingra ēdienkarte, jo mans galvenais mērķis ir radīt dzīvesveida maiņas, kas būs ilgtermiņā, nevis tikai īslaicīga svara zuduma diēta, kas visbiežāk beidzas ar “noraušanos” un atgriešanos starta pozīcijā. Es vēlos, lai tu veidotu veselīgu attieksmi pret ēšanu un izveidotu dzīvesveidu, kas kalpos tev ilgtermiņā.
Atcerieties, ka labākais laiks, lai sāktu rūpēties par savu veselību, ir pirms tā tiek sabojāta. Bet, ja jau tas ir noticis, tad labākais laiks ir tieši tagad. Neļauj aizņemtībai aizkavēt iegūt to, kas patiešām ir svarīgs – veselība un labsajūta.
Pievienojieties Detox hormonu kursam un iegūsti zināšanas, kas palīdzēs tev atrast harmoniju savā ķermenī un garā.
Lai veselība ir jūsu prioritāte!
Ar cieņu,
Elīna Spēlmane

Detox Sievietei