fbpx

TAUKAINA ĀDA

Written by

Published on

Taukainai ādai ir daudz priekšrocību, piemēram, tā noveco lēnāk un grumbas parādās vēlāk. Bet tai nepieciešama kompetenta aprūpe, lai tā nekļūtu dehidrēta.

  • Tas, ka āda ir taukaina, nenozīmē, ka ir jālieto spirtu saturoši līdzekļi! Es domāju, ka šis fakts ir zināms visiem un neviens vairs netīra ādu ar kliņģerīšu tinktūru vai salicilskābi.
  • Izmantojiet papīra salvetes, lai nosusinātu ādu, un pēc tam izmetiet salveti. Frotē dvielī uzkrājas sebums, un to parasti lieto vairākas reizes, tādēļ salvetes kastīte var būt glābiņš.
  • Termālais ūdens ir lielisks palīgs gan vasarā (tikai ne zem spēcīgas saules), gan ziemā apkures sezonā.
  • Nomainiet spilvendrānu vismaz reizi nedeļā, jo pat pēc sejas mazgāšanas tā var veidoties visas nakts garumā.
  • Nekad nesportojiet ar kosmētiku uz sejas! Sportojot ir pastiprināta svīšana, savukārt sebums un sviedri kopā ar tonālo krēmu vai pūderi var noved pie poru aizsprostošanās, kas ir lieliska augsne baktērijām.
  • Ja vēlaties dienas laikā nomazgāt sebumu, tad nomazgājiet to ar vēsu ūdeni, bet pēc tam noteikti maitriniet ādu ar mitrinošu toniku.

Pārāk agresīva un nepareiza kopšana var traucēt ūdens-lipīdu apvalku, izraisot ādas lobīšanos un dehidratāciju, kas var noved pie vēl lielākas tauku veidošanās.

Esmu diezgan liela pretiniece arī abrazīviem skrubjiem sejai. Mūsdienās tiek veidoti lieliski pīlingi un dermabrāzijas kremi, kas netraumējot ādu, nolobīs lieko virskārtiņu un attīrīs to.

Pareiza kopšana mājās un atbilstošas procedūras salonā ir atslēga uz skaistu ādu!

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.