fbpx
Cenrādis

(biorestrukturizants ar polipienskābi )

B-MATRIX tiek izmantots kā līdzeklis ādas restrukturizācijai, liftingam un atjaunošanai. Procedūrā tiek izmantoti vairāki aktīvie komponenti: PLLA (polipienskābe), EGF (epidermālais augšanas faktors), Glutations, Hialuronskābe, Aminoskābju komplekss un C vitamīns.

Procedūra ir piemērota:
• Vecuma pazīmju korekcijai
• Aknes un postaknes ārstēšanai
• Ādas balināšanai
• Pigmenta plankumu novēršanai
• Striju un rētu ārstēšanai
• Reljefa izlīdzināšanai
• Ādas hidratācijai un atjaunošanai

PLLA ir galvenā aktīvā viela, kas stimulē kolagēna restrukturizāciju, nodrošina ādas liftingu un atjaunošanu. EGF palēnina novecošanās procesus un uzlabo šūnu dzīšanas un atjaunošanās periodu. Glutations samazina esošā melanīna daudzumu un balina ādu, bet hialuronskābe mitrina un rada labvēlīgus apstākļus fibroblastu funkcionēšanai. C vitamīns ir spēcīgs antioksidants un pretiekaisuma komponents, savukārt aminoskābju komplekss mitrina ādu un nodrošina to ar barības vielām.

Ievadīšanas tehnika:
• Mikropapulas
• Napāža
• Mezorullis
• Derma-Pen

1 procedūra 14 – 21 dienu laikā (kurss 3 – 6 procedūras)

Procedūras laiks:

60 minūtes

Lūpu biorevitalizācija

Tāpat kā āda, arī lūpas cieš no pārmērīga sausuma, bet smērējot lūpu balzamus nereti nepanākam nekādu efektu. Lūpu biorevitalizācija ir procedūra, kura palīdz mitrināt un izlīdzināt lūpu grumbiņas, padarot tās veselīgas un glītas. Procedūras laikā tiek ievadīta hialuronskābe, kas nodrošina lūpu mitrināšanu no iekšpuses. Apmēram nedēļu pēc procedūras hialuronskābe stabilizējas un sāk piesaistīt ūdeni, tādējādi mitrinot un padarot lūpas gludākas.

Procedūra nav paredzēta lūpu palielināšanai, tādēļ tūska, kas var rasties pēc procedūras, pāriet.

Lai arī procedūra ir invazīva, tā nav neciešama, jo pirms procedūras tiek izmantots anestēzējošs krēms, lai padarītu to pēc iespējas komfortablāku.

Procedūras laiks:

30 minūtes

RRS LONG LASTING hibrīdfilleris ir inovatīvs preperāts, kas apvieno sevī gan fillera, gan biorevitalizanta īpašības, nodrošinot acīmredzamu efektu jau pēc vienas procedūras. Šis hibrīdpreparāts ir izstrādāts, lai risinātu vairākas ādas problēmas, ieskaitot atrofiju, dziļo un vidējo grumbu izlīdzināšanu, fotonovecošanās sekas, kā arī nazolabiālo rievu korekciju.

Preparāta sastāvā ir augstas molekulārmasas hialuronskābe, kas uzlabo ādas kvalitāti un elastību, nodrošina optimālu ādas mitrināšanu un ievērojami uzlabo ādas izskatu, remodelējot to. Papildus tam, sastāvā ir Buster – 15 aminoskābes, kas nepārtraukti aizsargā un palēnina hialuronskābes oksidāciju un biodegradāciju, tādējādi nodrošinot ilgstošu efektu.

Šī procedūra ir populāra un nevar palikt neievērota. Šūnu apjoms un piepildīšana, kas nodrošināta ar RRS LONG LASTING hibrīdfilleri, ir acīmredzami jau pēc vienas procedūras, un maksimālais efekts tiek sasniegts pēc apmēram 14 dienām pēc pirmās injekciju reizes. Pateicoties jaunajai UH tehnoloģijai, hibrīdpreparāta biodegradācijas process ir lēns un ilgstošs.

Lai sasniegtu optimālo rezultātu, ieteicams veikt ne vairāk par trīs procedūrām gadā. Parasti, pēc pirmās procedūras, atkārtota procedūra tiek veikta mēneša laikā, un nepieciešamības gadījumā pēc sešiem mēnešiem tiek veikta uzturošā procedūra. Tomēr, katram cilvēkam ir individuāli, un ieteicamais procedūru skaits var atšķirties.

Procedūras laiks:

30 minūtes

Injekcijas acīm

Procedūra, kurā tiek izmantots polinukleotīdu gēls, kas palīdz atjaunot ādu ap acīm. Šis gēls ir specifisks kolagēna un elastīna reģenerators, kas stimulē ādas strukturālos receptorus un atbalsta šķiedras, lai novērstu audu atrofiju un sabiezina ādu. Procedūra var būtiski uzlabot ādas stāvokli ap acīm, samazinot mīmiskās grumbas un tumšus lokus.

Šī procedūra ir piemērota, kam ir problēmas ar acu zonu, mīmiskām grumbām, nokarājušies plakstiņiem, ādas sausumu un tumšiem lokiem zem acīm.

Kurss: ieteicams 2(3) procedūras ar 2 – 4 nedēļu intervālu.

Procedūras laiks:

40 minūtes

Cell booster ir kosmētikas produkts, kas piedāvā dažādas iespējas, atkarībā no klienta vēlmēm un ādas vajadzībām.

Glow var palīdzēt novērst sausu ādu, nelīdzenu sejas ādas toni, hiperpigmentāciju, tumšos lokus zem acīm un postaknes rētas.

Lift savukārt stimulē kolagēna sintēzi, izlīdzina grumbiņas, un piemērots kuperozas un elastību zaudējušas ādas kopšanai.

Hair ir domāts matu kopšanai un var palīdzēt stiprināt matu saknes, paātrināt matu augšanu un apturēt to izkrišanu, kā arī atjaunot matu stāvokli pēc populārā vīrusa vai vakcīnas.

Produkta iedarbība ir atkarīga no tā sastāvā esošajiem aktīvajiem komponentiem, kas pielāgojas klienta konkrētajām vajadzībām.

Kurss Glow / Lift – 3 procedūras ar intervālu 2 – 3 nedēļas, pēc tam profilaktiski 1 x mēnesī
Kurss Hair – 6 procedūras katras 2 nedēļas, pēc tam profilaktiski 1 x mēnesī

Procedūras laiks:

60 minūtes

Acu zonai: Procedūra, kas uzlabo acu zonas kontūru. Tā ir kosmētiskā procedūra, kas palīdz izlīdzināt virspusējo un sīko krunciņu “tīklojumu”, samazināt vai novērst tūsku, tumšos lokus un “nogurušu acu” sindromu. Mezoterapija ir efektīva, jo tā stimulē ādas šūnu pašatjaunošanos un uzlabo tās struktūru, elastību un tonusu.

Procedūra nodrošina dziļāku iedarbību nekā aparāttehnoloģijas, jo bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās. Mezoterapijas efektivitāte pamatojas uz to, ka aktīvās vielas uzreiz nonāk mērķī, vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. Lai arī mezoterapija ir virspusējas injekcijas, tās darbība notiek zemādas līmenī, tāpēc procedūra nav kaitīga. Mezoterapija ir lielisks veids, kā uzlabot acu zonas izskatu.

Sejai: procedūra, kas ietver preparātu ievadīšanu problemātiskajās sejas zonās, izmantojot mikroinjekciju tehniku. Aktīvās vielas tiek izvēlētas atkarībā no konkrētās problēmas, kuru vēlamies novērst. Mezoterapijas darbība aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un palīdz uzlabot ādas struktūru, elastību un tonusu. Tā ir efektīva procedūra, kas var palīdzēt samazināt krunciņas, pigmentāciju, poru paplašināšanos, sausu ādu un citus nevēlamus sejas izskata traucējumus. Tas viss padara mezoterapiju par populāru izvēli, kad vēlamies uzlabot sejas izskatu un nodrošināt skaistu un veselīgu sejas ādu.

Kurss sastāv no 4 līdz 6 procedūrām, ar intervālu 2 – 4 nedēļas starp procedūrām.

Efekts saglabājas no 6 līdz 12 mēnešiem pēc kursa iziešanas.

*Mezoterapiju neveic grūtniecēm un laktācijas periodā, kā arī, ja pacientam ir saistaudu saslimšanas, infekcijas vai akūtas saslimšanas.

Procedūras laiks:

60 minūtes

(intradermāla injekcijas metode)

Ādai novecojot, samazinās hialuronskābes līmenis organismā, kas var izraisīt ādas elasticitātes un mitruma zudumu. Lai novērstu šos procesus, tiek izmantota procedūra, kurā tiek ievadīts produkts ar hialuronskābi. Šī vielmolekula spēj palielināt ādas mitruma līmeni, uzlabojot tās turgoru un elastību.

Turklāt, hialuronskābe spēj darboties kā antioksidants un stimulēt jaunu asinsvadu veidošanos, kas palīdz ādai ātri atjaunoties un uzlabot šūnu un dermālā matriksa vielmaiņu. Šis process ir efektīvs veids, kā novērst pirmās ādas novecošanās pazīmes un uzlabot ādas kopējo stāvokli.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Mazsāpīga aternatīva filleriem un injekcijām

• Bezinjekciju mezoterapija (bez konservantiem)
• Augsta aktīvi sastāvdaļu koncentrācija ātram un ilgstošam rezultātam

Šī procedūra ir mazsāpīga un var būt ļoti efektīva jau pēc pirmās reizes, bet ieteicams to veikt kursa veidā, parasti 4 – 8 reizes. Rudens un ziemas sezonas ir īstais laiks, lai ādu atjaunotu ar A vitamīnu, kas zināms arī kā retinols.

Procedūra var palīdzēt ar dažādiem ādas traucējumiem, piemēram, smalkām krunciņām, grumbiņām, ādas raupjumu, hiperpigmentāciju, pelēcīgu ādu, sejas ovāla zudumu un palielinātām porām.

Bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās, kas nozīmē, ka tās uzreiz nonāk mērķī, un aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai jāiedarbojas uz citu sistēmu.

* Procedūra nav piemērota tiem, kuriem ir akne aktīvajā stadijā, sakairināta āda, hroniskas ādas problēmas, ādas slimības, grūtniecība, laktācija, problēmas ar asins recēšanu vai diabēts.

Procedūras laiks:

60 minūtes

(intradermāla injekcijas metode)

Neauvia Hydro Deluxe biorevitalizācija palīdz novērst grumbas, uzlabot ādas krāsu, izlīdzināt tās virsmu, novērst nevēlamas krokas un ādas reljefu, samazināt hiperpigmentācijas intensitāti un palīdzēt ārstēt rētas un strijas. Nobriedušās ādās šīs noderīgās skābes pakāpeniski samazinās, tāpēc tām nepieciešama atjaunošana.

Neauvia Organic Hydro satur 18 mg/ml tīras hialuronskābes, kas iegūta no Bacillus subtilis. Šī augstā koncentrācija ļauj iegūt ļoti labus rezultātus, kas ir pamanāmi jau pēc pirmās procedūras. Turklāt Neauvia Organic Hydro ir bagātināts ar 0,01% kalcija hidroksiapatīta un divām aminoskābēm – Glicīnu un L-Prolinu – kas ir galvenās kolagēna sastāvdaļas. Šī unikālā sastāvdaļu kombinācija aktivizē un atbalsta dabiskos kolagēna ražošanas procesus, tādējādi uzlabojot ādas elastību un atjaunojot tās struktūru.

Ādas novecošana izraisa hialuronskābes samazināšanos audos, kas noved pie ādas elastības zuduma un sīku grumbiņu parādīšanās, kas pie nepietiekama ādas mitruma var attīstīties dziļās grumbās. Biorevitalizācijas preparāti palielina ādas mitruma līmeni, kas veicina ādas turgoru un elastību. Šī procedūra ir piemērota tiem klientiem, kuriem trūkst ādas turgora un elastības, kas var rasties no UV staru iedarbības, smēķēšanas, slimības, svara zuduma vai agresīvām pīlinga procedūrām.

Neauvia Hydro Deluxe injekcijas cena:

• sejai – 150€
• sejai un kaklam – 260€
• sejai, kaklam un dekoltē – 360€

Kurss sastāv no 3 – 5 procedūrām, kas nodrošina ilglaicīgu un maksimālu efektu. Intervāls starp procedūrām 2 -4 nedeļas.

Procedūras laiks:

30-60 minūtes