Pakalpojumi

Skaistumkopšanas pakalpojumi

Vairāk par maniem pakalpojumiem

Pakalpojumi un cenas

Mikropigmentācija un citas procedūras

Uzacu laminēšana ir skaistumkopšanas procedūra, kas palīdz uzlabot uzacu izskatu, padarot tās koptākas, kārtīgākas un vizuāli biezākas un kuplākas. Procedūras laikā tiek izmantots līdzeklis, lai matiņi kļūtu “paklausīgi” un iekļautos vēlamā formā, sniedzot perfektu formu, krāsu un matiņus. Uzacu laminēšana ir piemērota tiem, kam ir pietiekams daudzums dabīgo matiņu un kas vēlas sasniegt trendīgu un koptu uzacu izskatu. Efekta noturība var būt no 4 līdz 8 nedēļām, taču tas var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp dzīvesveida (sports, baseins, pirts), skaistumkopšanas procedūru utt.

Procedūras laiks: 50 minūtes

Šī procedūra ir paredzēta, lai vizuāli padarītu dabīgās skropstas par 30% garākām un biezākām. Lieliska atveseļošanās procedūra pēc pieaudzēto skropstu noņemšanas Efekts saglabājas no 4 līdz 8 nedēļas un skropstas izskatās kā uzkrāsotas ar tušu.

Procedūra sastāv no vairākiem soļiem:
1. Skropstiņas tiek atliektas
2. Atliekums tiek fiksēts
3. Tās tiek nokrāsotas
4. Un pabarotas ar īpaši atjaunojošu serumu, kas piepilda skropstiņu un padara to izturīgāku (līdzīgi kā matu maska tiek izmantota matiem)

Procedūras laiks: 60 minūtes

Es strādāju pūdertehnikā, kas nekaitē ādai un saglabā dziļākos audus neskartus, tādējādi nodrošinot ilgtermiņa skaistumu. Atšķirībā no vecmodīgajām metodēm, mana tehnika neizraisa zilumus vai sāpēs.Uzacs tiek veidota, izmantojot gan anatomiskos orientierus, gan klientes vēlmes, un bez jebkādiem šabloniem vai grafiskām līnijām.

Pirmā procedūra parasti ilgst apmēram 90 minūtes, bet profilakses procedūra ilgst līdz 60 minūtēm, un tas nodrošina perfektu uzacu ēnojumu līdz pat 2 gadiem. Pēc dzīšanas process ir vienkāršs, un rezultāts vienmēr būs maigāks un dabiskāks nekā uzreiz pēc procedūras.

Nav nepieciešama īpaša uzacu kopšana, un jūs varat atgriezties pie savām ikdienas darbībām uzreiz pēc procedūras, tikai ar skaistām uzacīm.

Pirmā procedūra: 180€
Profilakse (1 – 3 mēnešu laikā): 70€
Atjaunošana: 140€

Koka terapijas instrumenti var radīt ievērojamus efektus sejas kopšanā un uzlabot sejas un kakla izskatu. Sejas koka terapija nodrošina dabisku pieeju, bez kosmētiskajiem līdzekļiem, lai uzlabotu ādas stāvokli, bagātinātu to ar skābekli un detoksikētu.

Šī terapija veicina asinsrites uzlabošanos un palīdz limfātiskajai sistēmai novadīt taukaudu un samazināt tūsku, maisiņus un tumšos lokus zem acīm. Uzsvērti izceļ vaigu kaulus un veicina ādas tvirtumu. Terapija palielina ādas blīvumu, izlīdzina tās virsmu un stimulē kolagēna ražošanu, kas kopumā padara ādu veselīgāku un skaistāku.

Procedūras laiks: 60 minūtes

Neinvazīvas sejas procedūras

Dziļi attīroša un relaksējoša procedūra, kas nodrošina intensīvu mitrināšanu, liftingu un uzlabo ādas tekstūru un kvalitāti.
Procedūra ietver:

 • Hiromasaža sejas, kakla un dekoltē zonās, kas stimulē limfātisko sistēmu – būtisku faktoru veselībai, labklājībai, skaistumam un skaidrai domāšanai
 • Liftinga procedūra, izmantojot speciālas skābes
 • C vitamīns mirdzumam
 • TDS ampulas, kas nodrošina papildu liftinga efektu
 • Barojoša un atjaunojoša maska, kā arī 15 minūtes meditatīvas relaksācijas, kur laiks un uzmanība būs veltīta tikai Tev – Tavam vismīļākajam cilvēkam

Procedūras laiks: 60 minūtes

Neinvazīva biorevitalizācija ādas veselībai un jaunībai bez sāpēm, injekcijām, traumām, iekaisuma, apsārtuma, tūskas un rehabilitācijas!

Šī procedūra ir piemērota visiem, kuriem ir bail no injekcijām.

Tā ir koncentrēta uz sejas, kakla, dekoltē, un roku ādas atjaunošanu, veicinot jauna kolagēna ražošanu, kas nodrošina instant liftinga efektu, uzlabo ādas elastību, izlīdzina tās reljefu un sašaurina poras. TCA 33% stimulē fibroblastu augšanu, nebojājot ādu, tāpēc tas ir ideāls papildinājums citām procedūrām, piemēram, biorevitalizācijai, mezoterapijai, filleriem, diegiem un citām procedūrām. Procedūra ir piemērota, lai cīnītos ar ādas novecošanu, krunkām, ādas tonusa pazemināšanos, hiperkeratozi, rētaudiem un postakne, hiperpigmentāciju, atrofiskajām rētām, strijām, nogurušu, neveselīgu ādu un ādas sagatavošanu pirms lāzerprocedūrām.

Procedūra neaizņem daudz laika, aptuveni 25min – 35min.
Ieteicamais procedūru skaits ir 4 – 5, ar intervālu 1 x 10 dienās.

Cena:
2ml PRX šķīduma (sejas zona) 80€
4ml PRX šķīduma (seja, kakls, dekoltē) 140€

Iespējams apvienot ar mikroneedling procedūru, ja tiek veikta 1 reizi mēnesī. Cena ir atkarīga no izmantotā šķīduma daudzuma, no 150 līdz 200€. Īpaši efektīva cīņā ar rētām, tomēr, lai ādu sagatavotu labāk, iesaku vismaz pirmo procedūru veikt bez mikroneedlinga.

 • Ādas sagatavošana
 • Poru atvēršana
 • Tīrīšana
 • Piemērotu skābju uzklāšana (izvērtējot, vai primārais ir iekaisuma vai aknes samazināšana)
 • Maska
 • Krēms

Laika gaitā vai atkarībā no individuālajām ādas prasībām un situācijām, procedūras protokols var mainīties, kas ietekmēs arī cenu, taču es vienmēr koordinēšu visu, lai izvairītos no pārsteigumiem.

Svarīgi nekavēties meklēt palīdzību, ja Tev vai Tavam bērnam āda nav veselīga un situācija nepāriet. Kad es biju jaunāka, man nebija iespējas meklēt profesionālu palīdzību, un tā vietā es saņēmu vairāk ādas traumas no neprofesionāliem avotiem nekā palīdzību, kas rezultējās ar rētām, kas man joprojām ir. Tomēr atcerieties, ka tas ir process, un ar pareizu aprūpi un atbalstu, to ir iespējams atrisināt.

Procedūras laiks: 60 minūtes

Risina plašu ādas problēmu klāstu un apvieno biostimulējošu, atjaunojošu un pīlinga efektus. Tas balstās uz maigu eksfoliaciju, kas apvienota ar spēcīgu ādas proliferācijas un biosintēzes procesu stimulēšanu, kas palīdz atjaunot ādas struktūru.

Koncentrācija:

 • Trihloretiķskābe 35% – sejai, kaklam un dekoltē
 • Trihloretiķskābe 50% – ķermenim

Šī produkta priekšrocības ietver piemērotību lietošanai visa gada garumā, bez injekcijām un “frost” efekta, bez nepieciešamības pēc anestēzijas, ar ātru iedarbību un tūlītēju rezultātu. Tas ir daudzfunkcionāls, piemērots visiem vecumiem, nav nepieciešama īpaša pēcprocedūras rehabilitācija un neizraisa paaugstinātu fotojutību. Preparāts ir piemērots gan sejas, kakla un dekoltē zonas ādas revitalizācijai, gan visa ķermeņa ādas revitalizācijai, kā arī aknes, paplašinātu poru, taukainas ādas, melanozes un ādas pigmentācijas ārstēšanai. Turklāt ir savienojams ar citām estētiskajām procedūrām.

Kursa ilgums: BioRePeelCl3 FND (sejai) tiek pielietots katras 7 – 12 dienas, 4 – 6 reizes
BioRePeelCl3 BODY (ķermenim) tiek pielietots katras 10 – 15 dienas, 4 – 6 reizes

Sejas procedūra ar BioRePeel ir 65€, un tai ietilpst ne tikai pīlings, bet arī ādas sagatavošana, tīrīšana, kā arī nomierinoša maska pēc procedūras. Ķermeņa procedūras cena (piemēram, mugurai) būs atkarīga no apstrādāmā laukuma lieluma un iztērētā materiāla daudzuma.