fbpx
Cenrādis

Uzacu laminēšana ir skaistumkopšanas procedūra, kas palīdz uzlabot uzacu izskatu, padarot tās koptākas, kārtīgākas un vizuāli biezākas un kuplākas. Procedūras laikā tiek izmantots līdzeklis, lai matiņi kļūtu “paklausīgi” un iekļautos vēlamā formā, sniedzot perfektu formu, krāsu un matiņus.

Uzacu laminēšana ir piemērota tiem, kam ir pietiekams daudzums dabīgo matiņu un kas vēlas sasniegt trendīgu un koptu uzacu izskatu.

Efekta noturība var būt no 4 līdz 8 nedēļām, taču tas var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp dzīvesveida (sports, baseins, pirts), skaistumkopšanas procedūru utt.

Procedūras laiks:

50 minūtes

Šī procedūra ir paredzēta, lai vizuāli padarītu dabīgās skropstas par 30% garākām un biezākām. Lieliska atveseļošanās procedūra pēc pieaudzēto skropstu noņemšanas. Efekts saglabājas no 4 līdz 8 nedēļas un skropstas izskatās kā uzkrāsotas ar tušu.

Procedūra sastāv no vairākiem soļiem:
1. Skropstiņas tiek atliektas
2. Atliekums tiek fiksēts
3. Tās tiek nokrāsotas
4. Un pabarotas ar īpaši atjaunojošu serumu, kas piepilda skropstiņu un padara to izturīgāku (līdzīgi kā matu maska tiek izmantota matiem).

Procedūras laiks:

60 minūtes

Es strādāju pūdertehnikā, kas nekaitē ādai un saglabā dziļākos audus neskartus, tādējādi nodrošinot ilgtermiņa skaistumu. Atšķirībā no vecmodīgajām metodēm, mana tehnika neizraisa zilumus vai sāpēs.Uzacs tiek veidota, izmantojot gan anatomiskos orientierus, gan klientes vēlmes, un bez jebkādiem šabloniem vai grafiskām līnijām.

Pirmā procedūra parasti ilgst apmēram 90 minūtes, bet profilakses procedūra ilgst līdz 60 minūtēm, un tas nodrošina perfektu uzacu ēnojumu līdz pat 2 gadiem. Pēc dzīšanas process ir vienkāršs, un rezultāts vienmēr būs maigāks un dabiskāks nekā uzreiz pēc procedūras.

Nav nepieciešama īpaša uzacu kopšana, un jūs varat atgriezties pie savām ikdienas darbībām uzreiz pēc procedūras, tikai ar skaistām uzacīm.

 
Pirmā procedūra: 180€
Profilakse (1 – 3 mēnešu laikā): 70€
Atjaunošana: 140€

Procedūras laiks:

60 / 90 minūtes

Koka terapijas instrumenti var radīt ievērojamus efektus sejas kopšanā un uzlabot sejas un kakla izskatu. Sejas koka terapija nodrošina dabisku pieeju, bez kosmētiskajiem līdzekļiem, lai uzlabotu ādas stāvokli, bagātinātu to ar skābekli un detoksikētu.

Šī terapija veicina asinsrites uzlabošanos un palīdz limfātiskajai sistēmai novadīt taukaudu un samazināt tūsku, maisiņus un tumšos lokus zem acīm. Uzsvērti izceļ vaigu kaulus un veicina ādas tvirtumu. Terapija palielina ādas blīvumu, izlīdzina tās virsmu un stimulē kolagēna ražošanu, kas kopumā padara ādu veselīgāku un skaistāku.

Procedūras laiks:

60 minūtes