fbpx

E-grāmata

Veselības ābece

Grāmata satur 128 lapas ar skaidriem izskaidrojumiem, attēliem un veselības pamatiem. Tas ir viens no visaptverošākajiem materiāliem latviešu valodā, kas palīdzēs Tev atrast ceļu uz veselību.

Slikta pašsajūta, fizisks vājums un motivācijas trūkums, trausli mati un nagi, izsitumi uz ādas, neregulārs cikls, svara problēmas un ēšanas paradumu traucējumi – šie simptomi nav normāli.

Neignorē savu ķermeni un tā saucienus pēc palīdzības. Veic pirmo soli ceļā uz pilnīgu veselību, nododot analīzes un uzzinot, kas notiek Tavā organismā.

Neieciklējies uz laboratorijas noteiktajiem references rādītājiem, jo tie NAV par OPTIMĀLU veselību, tie ir par izdzīvošanu. 

Grāmatā skaidri būs norādīti asins analīzes rādītāji un optimālie rādītāji, kā arī tas, ko darīt un kā uzlabot šos rādītājus ar dzīvesveida, diētas vai uztura bagātinātāja palīdzību. Apskatīti svarīgākie orgāni, hormoni un vitamīni, kā arī daudz kas cits.

Grāmatas nodaļas: Pilna asins aina, Dzelzs līmenis, Metabolisms, Badošanās, miegs un cukura līmenis asinīs, Vairogdziedzera hormona regulācija, Vitamīni, Hormoni, Sirds, Holesterīns, Aknas un Nieres.

Šis ir pirmais solis uz Tavas un Tavas ģimenes veselību!

€80.00