fbpx
Cenrādis

Dziļi attīroša un relaksējoša procedūra, kas nodrošina intensīvu mitrināšanu, liftingu un uzlabo ādas tekstūru un kvalitāti.

Procedūra ietver:

 • Hiromasaža sejas, kakla un dekoltē zonās, kas stimulē limfātisko sistēmu – būtisku faktoru veselībai, labklājībai, skaistumam un skaidrai domāšanai
 • Liftinga procedūra, izmantojot speciālas skābes
 • C vitamīns mirdzumam
 • TDS ampulas, kas nodrošina papildu liftinga efektu
 • Barojoša un atjaunojoša maska, kā arī 15 minūtes meditatīvas relaksācijas, kur laiks un uzmanība būs veltīta tikai Tev – Tavam vismīļākajam cilvēkam!

Procedūras laiks:

60 minūtes

 • Ādas sagatavošana
 • Poru atvēršana
 • Tīrīšana
 • Piemērotu skābju uzklāšana (izvērtējot, vai primārais ir iekaisuma vai aknes samazināšana)
 • Maska
 • Krēms

Laika gaitā vai atkarībā no individuālajām ādas prasībām un situācijām, procedūras protokols var mainīties, kas ietekmēs arī cenu, taču es vienmēr koordinēšu visu, lai izvairītos no pārsteigumiem.

Svarīgi nekavēties meklēt palīdzību, ja Tev vai Tavam bērnam āda nav veselīga un situācija nepāriet. Kad es biju jaunāka, man nebija iespējas meklēt profesionālu palīdzību, un tā vietā es saņēmu vairāk ādas traumas no neprofesionāliem avotiem nekā palīdzību, kas rezultējās ar rētām, kas man joprojām ir. Tomēr atcerieties, ka tas ir process, un ar pareizu aprūpi un atbalstu, to ir iespējams atrisināt.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Neinvazīva biorevitalizācija ādas veselībai un jaunībai bez sāpēm un injekcijām.

Šī procedūra ir piemērota visiem, kuriem ir bail no injekcijām.

Tā ir koncentrēta uz sejas, kakla, dekoltē, un roku ādas atjaunošanu, veicinot jauna kolagēna ražošanu, kas nodrošina instant liftinga efektu, uzlabo ādas elastību, izlīdzina tās reljefu un sašaurina poras.

TCA 33% stimulē fibroblastu augšanu, nebojājot ādu, tāpēc tas ir ideāls papildinājums citām procedūrām, piemēram, biorevitalizācijai, mezoterapijai, filleriem, diegiem un citām procedūrām.

Procedūra ir piemērota, lai cīnītos ar ādas novecošanu, krunkām, ādas tonusa pazemināšanos, hiperkeratozi, rētaudiem un postakne, hiperpigmentāciju, atrofiskajām rētām, strijām, nogurušu, neveselīgu ādu un ādas sagatavošanu pirms lāzerprocedūrām. Ieteicamais procedūru skaits ir 4 – 5, ar intervālu 1 x 10 dienās.  

Cena:
2ml PRX šķīduma (sejas zona) 80€ 
4ml PRX šķīduma (seja, kakls, dekoltē) 140€ 

Iespējams apvienot ar mikroneedling procedūru, ja tiek veikta 1 reizi mēnesī. Cena ir atkarīga no izmantotā šķīduma daudzuma, no 150 līdz 200€. 

 

Procedūras laiks:

25 – 35 minūtes

pH Formula, A.C. ādas atjaunošanas un ārstēšanas sistēma. Atšķirībā no tradicionāliem pīlingiem un skābēm, kas tikai noņem virskārtējo ādas slāni, šī procedūra iekļūst dermā un hipodermā, stimulējot atjaunošanos ādas zemākos slāņos.

Procedūra izraisa kontrolētu kairinājumu, veicinot ādas regenerāciju un šūnu atjaunošanos. Pēc 5-7 dienām āda ir atjaunota, iekaisumi ir samazinājušies, sīkās grumbiņas ir mazinājušās un tā ir uzlabojusi savu stāvokli.

Šī procedūra ir piemērota jebkuram ādas tipam.

Es specializējos ādas atjaunošanā un ārstēšanā. Protams var būt gadījumi, kad ir nepieciešams izspiest kādu komedonu, bet esmu pret pumpu spaidīšanu gan mājās, gan salonā. Mūsdienās ir daudz efektīvu veidu, kā ārstēt ādu.

Procedūra salonā ir tikai viens solis ceļā uz skaistu ādu. Ja vēlaties patiešām atbrīvoties no aknes, kas varētu jums rasties, pat ja jūs vairs neesat pusaudzis, mēs noteikti runāsim arī par uzturu, stresu, vitamīnu un minerālu trūkumiem, kā arī mājas ādas kopšanu, lai novērstu pamatcēloņus.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Risina plašu ādas problēmu klāstu un apvieno biostimulējošu, atjaunojošu un pīlinga efektus. Tas balstās uz maigu eksfoliaciju, kas apvienota ar spēcīgu ādas proliferācijas un biosintēzes procesu stimulēšanu, kas palīdz atjaunot ādas struktūru.

Koncentrācija:

 • Trihloretiķskābe 35% – sejai, kaklam un dekoltē
 • Trihloretiķskābe 50% – ķermenim

Šī produkta priekšrocības ietver piemērotību lietošanai visa gada garumā, bez injekcijām un “frost” efekta, bez nepieciešamības pēc anestēzijas, ar ātru iedarbību un tūlītēju rezultātu. Tas ir daudzfunkcionāls, piemērots visiem vecumiem, nav nepieciešama īpaša pēcprocedūras rehabilitācija un neizraisa paaugstinātu fotojutību. Preparāts ir piemērots gan sejas, kakla un dekoltē zonas ādas revitalizācijai, gan visa ķermeņa ādas revitalizācijai, kā arī aknes, paplašinātu poru, taukainas ādas, melanozes un ādas pigmentācijas ārstēšanai. Turklāt ir savienojams ar citām estētiskajām procedūrām.

Kursa ilgums: 
BioRePeelCl3 FND (sejai) tiek pielietots katras 7 – 12 dienas, 4 – 6 reizes
BioRePeelCl3 BODY (ķermenim) tiek pielietots katras 10 – 15 dienas, 4 – 6 reizes

Sejas procedūra ar BioRePeel ir 65€, un tai ietilpst ne tikai pīlings, bet arī ādas sagatavošana, tīrīšana, kā arī nomierinoša maska pēc procedūras. Ķermeņa procedūras cena (piemēram, mugurai) būs atkarīga no apstrādāmā laukuma lieluma un iztērētā materiāla daudzuma.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Lai iegūtu lieliskus rezultātus, manas klientes izmanto kompleksu pieeju – regulāru procedūru apvienošanu ar rūpēm mājās. Šāda pieeja ir īpaši efektīva, lai mazinātu jebkuru no hiperpigmentācijas veidiem un uzlabotu ādas stāvokli.

Pigmentācija var būt ārējo faktoru, šūnu faktoru, ģenētikas un hormonu līmeņa ietekmes rezultāts. UV staru iedarbība, ārīgi lietojamie produkti, kā arī faktori, ko ražo pašas ādas šūnas, piemēram, fibroblasti, keratinocīti un melanocīti, var arī veicināt pigmentācijas veidošanos. Turklāt, ģenētiskie faktori var arī būt iemesls pigmentācijai. Hormonālie traucējumi, grūtniecība, menopauze un dažādi medikamenti, var izraisīt hiperpigmentāciju, kā arī, melasma un hloasma. Tāpēc ir svarīgi saprast, kāda veida pigmentācija ir jūsu ādā un kādus faktorus varētu izraisīt tās rašanos. Lai atbrīvotos no šiem traucējumiem, ir jāpielieto piemēroti ādas kopšanas līdzekļi un jāveic procedūras.

Obligāti jālieto saules aizsargkrēms! Bez tā, nevienai procedūrai vai pigmentu mazinošam krēmam nebūs liela jēga.

Papildus var pārbaudīt Folskābes, B12 vitamīna, ferritīna un D vitamīna līmeni, kā arī vispārējo asins ainu.

Ja nepieciešams, pieejamas arī invazīvas procedūras hiperpigmentācijas mazināšanai, piemēram, Cellbooster (īpaši GLOW) un Mezoterapija.

Katru gadījumu apskatīšu individuāli, lai piedāvātu tieši jums piemērotāko procedūru un ādas kopšanu. 

Procedūras laiks:

60 minūtes

Pirms procedūras tiek veikts ultraskaņas pīlings, kas palīdz mazināt grumbas un sniedz ādai elastību, paātrina vielmaiņas procesus, asinsriti un limfas cirkulāciju, kā arī stimulē dabisko ādas šūnu atjaunošanos un veic dziļu ādas tīrīšanu.

Pēc tam, kad uz sejas tiek uzklāta speciāla gēla kārta, sejai tiek uzlikta speciāla maska, kas rada reakciju, kas ļauj oglekļa dioksīdam efektīvi uzsūkties ādā. Šīs maskas efekts ilgst aptuveni 20 minūtes, un āda saņem spēcīgu stimulu atjaunošanai. Oglekļa dioksīds stimulē asinsriti, uzlabo skābekļa līmeni un palīdz izvadīt metabolisma produktus no audiem. Maskai ir arī mitrinoša un atjaunojoša iedarbība uz epidermu un tā profilakses iedarbība pret ādas novecošanos.

Šī procedūra piemērota jebkuram vecumam un palīdz uzturēt veselīgu ādas izskatu.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Šī procedūra ir piemērota:

 • Sarkanai, jutīgai ādai
 • Telangiektāzijai ETR rozāceai (eritēmatotelangiektātiskai rozāceai)
 • PPR rozācijai (papulopustulārai rozācijai)
 • Iekaisumiem (sarkanai, jutīgai, telangiektāzijai)
 • Ādai, kas ir noskaidrojusi tendenci uz pinnes (iekaisuma elementiem)
 • Pilnīgai atjaunošanai

Procedūras sastāvā ir iekļauti komponenti Azelainskābe, Salicilskābe un Mandeļskābe, kas palīdz samazināt iekaisumu, iznīcināt mikroorganismus, kas saistīti ar pinnes izcelšanos, un uzlabo citu aktīvo sastāvdaļu darbību. CR 1 un 2 komplekss ir efektīvs pilnīgas atjaunošanas komplekss ādai ar hronisku apsārtumu un rozāciju. Īpaši izstrādāts ar pretmikrobu aktivitāti, lai palīdzētu samazināt apsārtumu un novērstu recidīvus.

Procedūras laiks:

60 minūtes

Šajā procedūrā tiek piedāvātas gan maigā, gan intensīvā ādas atjaunošanas opcijas, atkarībā no ādas stāvokļa un nepieciešamības. Tā ir fantastiska procedūra, kas atjaunos ādu, neradot nepatīkamu atkopšanos pēc procedūras vai izteiktu lobīšanos.

Procedūrā tiek izmantotas dažādas skābes, kuru stiprums ir mērāms līmeņos. Aktīvās vielas, kas tiek izmantotas, ietver mandeļskābi, pirovīnogskābi, laktobionskābi, salicilskābi, retinolu un PH-DVC.

 1. līmenis jeb maigā atjaunošana: 
 • Agrīnas grumbas 
 • Pacienta vecuma 20 – 30 gadi 
 • Agrīna fotonovecošana 
 • Maiga pigmenta izmainīšanās 
 • Minimālas grumbas 
 • Bez “vecuma plankumiem” 
 1. līmenis jeb intensīva atjaunošana: 
 • Mīmikas grumbas 
 • Pacienta vecums 30+ 
 • Agrīna un vidēja fotonovecošana 
 • Smieklu krunciņas 
 • Agrīni brūni “vecuma plankumi” 
 • Izteikta ādas porainība 
 • Agrīnas ādas struktūras izmaiņas 

Procedūrā tiek stingri ievērots protokols, lai sasniegtu maksimālu rezultātu.

pH formula ir viena no pirmajām kosmētikas kompānijām, kas izmanto inovatīvas tehnoloģijas un aktīvas vielas, lai radītu kosmētiku ar medicīniskām īpašībām.

Procedūras laiks:

60 minūtes