fbpx

abonēšanas kurss

KLUBS SIEVIETĒM

Sveicinātas, dāmas! Man ir lieliska ziņa - sākam jaunu un uzlādējošu projektu, kurš būs Tavs personīgais maģiskais rīks!

Cena: €30.00 €21.00

Tas būs pieejams tik ilgi, cik Tu vēlies, jo to ir iespējams abonēt!

Kas Tevi gaida šajā projektā:

Ikrīta prakses:

  • Sejas masāža un sejas fitness – atjauno savu sejas mirdzumu un uzlabo sejas ovālu!
  • Vingrošana caur elpošanu, kas palīdzēs koriģēt figūru un izveidot skaistas ķermeņa līnijas!
  • Dziedinošā vingrošana – kustības, kas atbrīvos Tevi no iekšējām traumām un sniegs neaprakstāmas izjūtas, kļūstot par Tavu personīgo rīku, somatiskā prakse, kas līdzsvaros emocionālo stāvokli un liks Tev smaidīt katru dienu!

Kopīgs čats:

  • Dalies ar saviem iespaidiem un sajūtām, uzdod sev interesējošus jautājumus.
  • Atrodi līdzīgi domājošas sievietes, ar kurām kopā gūt iedvesmu, atbalstu un motivāciju!
  • Uzdod jautājumus un dalies ar domām par uzturu, veselību, skaistumkopšanu un pat dzīves filozofiju! Atbildēšu uz visiem jautājumiem, kas saistās ar uzturu, ēšanas traucējumiem, vēlmi sakārtot ēšanas režīmu un sasniegt savu mērķi. Kā arī sniegšu informāciju par ādas kopšanu, skaistumkopšanu un veselību kopumā.

Cik tas izmaksā? Tikai 30€ mēnesī – tas ir tikai 1€ dienā (tā nav pat kafijas krūzītes cena), lai rūpētos par savu veselību, garu un emocionālo pašsajūtu! Tas ir ieguldījums Tev pašai, kas atmaksāsies simtkārtīgi!

Nešaubies, ka šis projekts būs lielisks veids, kā sevi iepriecināt un piedzīvot jaunas izjūtas, tāpēc piesakies jau tagad! Ar lielāko prieku un enerģiju es gaidu Tevi!