fbpx

MEZOTERAPIJA

Written by

Published on

Lieliski derēs, ja Tev ir:

  • kuperoze, trausli asinsvadi
  • pigmentācija
  • blāva āda
  • smēķētāja āda
  • ādas novecošanās profilaksei

Mezoterapija ir minimāli invazīva medicīnas procedūra, kurā tiek injicētas nelielas devas aktīvām vielām tieši ādas vidējā slānī, izmantojot īpašu mikroinjekciju tehniku. Šīs vielas var ietvert vitamīnus, minerālus, aminoskābes, enzīmus, augu ekstraktus un citas aktīvas vielas, kas palīdz uzlabot ādas stāvokli. Mezoterapija ir populāra metode ādas atjaunošanai, jo tā var palīdzēt mazināt grumbas un sašaurināt poras, uzlabot ādas tonusu un elastību, samazināt pigmentācijas traipus un citus ādas defektus.

Mezoterapija var būt piemērota dažādiem ādas stāvokļiem, tostarp sejas, kakla, roku un citu ķermeņa daļu ādas atjaunošanai. Procedūra parasti tiek veikta ambulatori un neprasa anestēziju, taču pacientiem var būt neliela diskomforta sajūtas injekciju laikā. Mezoterapija parasti tiek veikta kursos, kas sastāv no vairākām procedūrām, lai sasniegtu ilgstošus un vēlamo rezultātus.

Pirms uzsākt mezoterapijas kursu, vienmēr jākonsultējas ar speciālistu, lai noteiktu, vai šī procedūra ir piemērota konkrētajam pacientam un kādas varētu būt blakusparādības vai riski.

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.