fbpx

ORĀLĀS KONTRACEPCIJAS

Written by

Published on

Orālās kontracepcijas iedarbība uz ādu ir sarežģīts jautājums, kas prasa rūpīgu izpratni un rūpīgu pieeju. Sākot lietot tabletes, tās nomāc ovulāciju, kā rezultātā samazinās sebuma ražošana un uzlabojas aknes stāvoklis. Taču, kad tabletes tiek pārtrauktas, olnīcas atkal sāk ražot hormonus, paaugstinot androgēno hormonu skaitu un izraisot sebuma pārprodukciju. Tas var rezultēt ar aknes parādīšanos, kas bieži ir vēl nepatīkamākas kā pirms orālās kontracepcijas lietošanas.

Lai gan orālās kontracepcijas lietošana ir saistīta ar vairākiem priekšrocībām, tā arī rada iespējamas blakusparādības, tostarp to, ka tās izraisa galveno uzturvielu samazināšanos organismā, piemēram, folātu, vitamīnu B12, B6, B2, C un E vitamīnu, kā arī minerālvielu magnija, selēna un cinka. Lai novērstu šādu uzturvielu trūkumu organismā, ir svarīgi nodrošināt pietiekamu vitamīnu un minerālu daudzumu, lai normāli funkcionētu.

Tādējādi, orālās kontracepcijas lietošanai ir cita iemesla, nevis ādas stāvokļa uzlabošana, un tā ir jālieto rūpīgi, izvērtējot tās ietekmi uz organismu un saprast, ka tā var ietekmēt ne tikai ādu, bet arī vispārējo veselību.

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.