fbpx

ROZĀCIJA

Written by

Published on

Rozācija ir ādas slimība, kas visbiežāk novērojama sejas centrālajā daļā. Pirmā pazīme ir spēcīgs un ilgstošs apsārtums, kas var ilgt no dažām stundām līdz pat vairākām dienām. Šī slimība visbiežāk ietekmē gaišo fototipu pārstāvjus, jo īpaši sievietes pēc 30 gadu vecuma.

Rozācijas attīstību var ietekmēt gan ģenētiskie faktori, kas diemžēl nav iespējams izmainīt, gan arī dažādi ārējie faktori, tostarp stress, kafija, tēja, asi ēdieni, alkohols, smēķēšana, laikapstākļi, uztraukums, imūnsistēmas veselība, UV stari un kapilāru trauslums.

Ja dominē sārta ādas krāsa, to var skaidrot ar arteriālās sistēmas bojājumiem, savukārt zilganu krāsu var skaidrot ar venozās sistēmas bojājumiem. Lai samazinātu slimības simptomus, ir svarīgi izvairīties no tiešiem saules stariem, saunām, auksta vēja, un izvēlēties piemērotus mājas kopšanas produktus, kas palīdzēs rūpēties par sejas ādu.

Lai ārstētu rozāciju, ir svarīgi apmeklēt speciālistu, kas piemēros piemērotus un maigus kopšanas pasākumus, lai saglabātu un uzlabotu sejas ādas veselību. Ir arī speciāli pielāgota pH formula gan profesionālai (procedūras kabinetā), gan mājas lietošanai, kas palīdzēs uzlabot sejas ādas stāvokli. Rudens/ziemas sezonā ir iespējams apmeklēt dermatologu, lai veiktu lāzerprocedūras, savukārt injekcijas var veikt visu gadu, neatkarīgi no sezonas.

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.