fbpx

ĀDA UN UZTURS

Written by

Published on

Ādas kvalitātei ir svarīgi, lai uzturā būtu E vitamīns, C vitamīns, karotinoīdi, bioflavonoīdi, glulations, selēns, cinks, nikotinamīds jeb B3, omega 3, polifenoli un D3 vitamīns. Lai gan lietojot uztura bagātinātājus ir jāsaprot un jāievēro kurss, tomēr, ja iedod organismam to, kas tam nepieciešams, tas var mainīt dzīvi. Tomēr tikpat svarīga ir zarnu veselība, jo bez tās nenotiks vitamīnu sintēze un viss labums tiks noskalots podā. Zarnu caurlaidības sindroms ir viena no mūsdienu slimībām, kas ir ļoti izplatīta, bet daudzi to pat nenojauš. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu uzturu un zarnu veselību, lai saglabātu ādas kvalitāti un vispārējo veselību.

Nevēlamo proteīnu un citu vielu galaproduktu nonākšana asinīs var izraisīt toksīnu uzkrāšanos organismā, kas savukārt var ietekmēt smadzenes un hipotalāmu, kas ir atbildīgs par nervu un endokrīno sistēmu regulēšanu. Zarnu veselības traucējumi var novest pie hormonālām problēmām, kas var izpausties kā ādas problēmas, menstruāciju traucējumi, garastāvokļa svārstības, liekais svars un citi simptomi. Hormonu disbalanss var būt gandrīz jebkuras slimības pamatcēlonis, tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu zarnu veselību un uzturu, lai saglabātu hormonu līdzsvaru un vispārējo veselību.

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.