fbpx

AKNE GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ

Written by

Published on

Akne var būt īpaši grūti cīnīties grūtniecības laikā, jo hormonālās svārstības var pastiprināt tās simptomus. Tomēr, svarīgi saprast, ka nav jāgaida līdz mazulis piedzimst, lai sāktu rūpēties par savu ādu. Ja esi grūtniece un cieši no aknēm, ir daudzas saudzējošas procedūras un produkti, ko vari izmantot, lai mazinātu iekaisumu.

AHA skābes pīlingi, krioterapija un ultraskaņa ir tikai dažas no iespējamajām procedūrām. Tomēr, ir jābūt uzmanīgai un jākonsultējas ar ārstu, lai izvēlētos drošus produktus un procedūras, kuras nekaitētu bērnam. Turklāt, ir svarīgi ievērot veselīgu uzturu un lietot bioloģiski aktīvo vielu atbalstu, lai uzlabotu ādas stāvokli.

Bet atceries, daži produkti un pretprekāres ir aizliegti lietot grūtniecības laikā, piemēram:

  • Izotretinoīns p/o
  • Preperāti ar lokālu adapalēnu/tretinoīnu
  • Ciproterona acetāts
  • Spironolaktons
  • Salicilskābe (FDA C kategorijas preperāts. Nedrīkst izmantot keratolītiskās salicilskābes ziedes ar koncentrāciju 10-15%, bet ar minimālu koncentrāciju apm 0,5-0,9 var turpināt lietot)

Svarīgi konsultēties ar savu ārstu, lai izvēlētos pareizo ārstēšanas metodi un produktus, kas neparedzēs bērnam kaitējumu.

 

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.