fbpx

ANTI-AGE uzturs

Written by

Published on

Tas, ka uzturs ir skaista auguma un ādas priekšnosacījums, vairs nav jautājums – to jau zina gandrīz visi! Bet ko tad darīt tām, kam ir labs augums un nav redzamu izpausmju, piemēram, pumpu vai vēdera pūšanās? Vai šie veselības postulāti neattiecas uz viņām?

Nē! Priecājies, ja tu apzinies, ka ēd daudz “junk” pārtiku un redzi izpausmes uz āru, jo organisms tevi brīdina, un ir iespējams, ka tu to sadzirdēsi ātrāk. Ja tev nav šādu izpausmju, tu varbūt turpini ēst to, ko vēlies, nemaz nenojaušot, kā tavs organisms cieš.

Bet tā nav pareiza pieeja, jo varbūt tev ir slēpts iekaisums, ko organisms mēģina dzēst un kas var attīstīties nopietnākām autoimūnām slimībām. Tādēļ svarīgi pievērst uzmanību uzturam un izvēlēties veselīgus produktus, lai organismam nodrošinātu nepieciešamos uzturvielu un antioksidantu avotus, kas palīdzēs uzturēt jauneklīgu un veselīgu ādu un novērst veselības problēmas.

No 25-30 gadu vecuma āda vairs neražo tik daudz kolagēna, un mēs neatjaunojamies tik ātri. Tas var izpausties arī kā sekas pēc negulētām naktīm, kas vieglāk nolasāmas sejā.

Šoreiz es nestāstīšu par ādas kopšanu, bet gan nosaukšu produktus, ko vajadzētu IEROBEŽOT vai IZSLĒGT savā uzturā, lai saglabātu svaigu un tvirtu ādu ilgāk!

  • cukurs (nav neviena pozitīva lieta, ko cukurs dotu mūsu organismam, ja neskaita 5 minūšu baudu mūsu garšas kārpiņām)
  • ēdieni, kas ir cepti eļļā (ēdieni ar kraukšķīgo garoziņu var sabojāt mūsu ādas izskatu un veselību)
  • pārāk daudz sarkanās gaļas un gaļas izstrādājumu (piemēram, desas, cīsiņi, nageti u.c.), kas ražoti rūpnieciski
  • ‍ierobežot un izslēgt uz laiku no ēdienkartes glutēnu un piena produktus, lai pārbaudītu, vai nav nepanesības uz tiem. Ja pēc 3 nedēļām bez šiem produktiem jūtaties labāk, ar attīrītu ādu un sakārtotu vēderu, tas var norādīt uz nepanesību šiem produktiem
  • ‍transtaukskābes (gandrīz visur, kur gatavo ēdienu, tiek pievienoti daļēji hidrogenētie augu tauki, kas satur transtaukskābes, kas rada riskus mūsu veselībai, ne tikai attiecībā uz izskatu).

Rūpējieties par savu veselību!

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.