fbpx

HORMONI

Written by

Published on

Tavas veselības un izskata balsts.

Visi hormoni darbojas kopā kā komanda, kur nevar izdalīt vienu vai uztraukties tikai par konkrētu hormonu. Labs veids, kā kontrolēt un sasniegt savu ideālo svaru, ir kontrolēt insulīnu. Bet Tev ir jāņem vērā arī citi hormoni, kas ietekmē insulīnu⚠ Ja to neievēro, cietīs arī seksuālo hormonu līmenis.

Kad estrogēna līmenis ir zems un insulīna līmenis ir augsts, svars stāv uz vietas un notievēšana neizdodas.

Laba ietekme ir novērota gavēņiem (īpaši pēc menopauzes), bet es neiesaku to darīt bez pienācīgas izpratnes par to, kad, cik ilgi un kā ievērot! Katra neapdomīga rīcība var novest pie neparedzama iznākuma.

Insulīns, protams, ir atbildīgs ne tikai par ķermeņa svaru… Pie insulīna rezistences var novērot pumpas, iekaisumu, akni, tumšus pleķus uz ādas (izskatās kā netīrums, bet nav), enerģijas svārstības, grūtības kontrolēt apetīti, anēmiju, rozāciju, psoriāzi, GERS, PCOS utt.”

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.