fbpx

PUMPAS UZ SEJAS – SĀP

Written by

Published on

Ne tikai fiziski, es domāju daudz vairāk emocionāli.

Cik reizes neesmu gribējusi kaut kur doties, jo ir uzmetusies viena pumpa (vai daudz) un, protams, liekas, ka visi skatīsies uz to vien. Un pat ja aizej, tad nevari vienkārši ļauties mirkļa burvība – tas sāp! 

Sāpes no pumpām sejā neattiecas tikai uz fizisku diskomfortu, bet arī uz emocionālu stāvokli. Bieži vien šī problēma ietekmē cilvēku dzīvi, jo viņi nevēlas doties uz sabiedriskiem pasākumiem un piedzīvo depresiju. Tas var izraisīt stresu un negatīvu ietekmi uz psihi. Tomēr, ir veidi kā samazināt šīs problēmas.

Pirmkārt, ir jāpieņem sevi un savs stāvoklis.

Otrkārt, jāmaina dzīvesveids, jāseko īpašai sejas kopšanas procedūrai un jālieto pareizi kosmētikas līdzekļi.

Galvenais, kas jāsaprot, ir tas, ka pumpas uz sejas uztraucas tikai pašam cilvēkam, un citiem ir svarīgāk, kā viņi jūtas, nevis kā izskatās

SVARĪGĀKAIS SAPROTI, KA TAVA PUMPA UZTRAUC TIKAI TEVI!!! Jo citus interesē tas, kā viņi jūtas esot Tev blakus, nevis pumpa un pieres vai neesošā sešpaka un uzkačātais! 

Un tomēr, es zinu kā sāp – vēl tagad man sāp sirds atceroties savas kāzas. Man bija dziļa, hormonāla akne! Sāpīga pēc velna, briesmīga pēc izskata! Un arī make-up īsti neglāba (bet, protams, uzlaboja kopskatu), taču vakarā, kad viss jau bija “uzsūcies” un tās bildes redzot man bija jāraud…skaistākā diena mūžā, bet man tās bildes bija jāiznīcina!

Lai arī šī problēma var izraisīt sāpes, to var mainīt ar disciplīnu un darbu pie sevis. Galu galā, tas ir tā vērts, lai justos labi un pārvarētu šo problēmu.

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.