fbpx

SEJAS JOGA

Written by

Published on

Dabisks veids, kas liek izskatīties un justies jaunākai, veselīgākai un to var paveikt ikviens, neieguldot nekādus līdzekļus, tikai veltot sev laiku.

Visi runā par to, cik svarīgi ir sevi mīlēt, cik svarīgi ir atrast laiku sev, meditēt un dzīvot harmonijā. Nu tad lūk, šis ir mans veids kā es to panāku. 10 – 20 minūtes dienā es varu sev veltīt (ceļos pirms visiem pārējiem, lai neviens netraucē un veicu visas darbības, kas mani noskaņo un sagatavo dienai, kā arī uzlabo manu fizisko veselību un vizuālo pievilcību).

Ko iekļauj mana rīta rutīna – limfātiskās sistēmas pamodināšanu, sejas vingrošanu, sejas masāžu, akupresūru un relaksāciju. Ne visu katru dienu, bet noteiktu kaut ko no tā visa! Tāpat 5 minūtes veltu lasīšanai, kas motivē un atgādina par manu mērķi. Tad mana diena var sākties.

Kādi ir Tavi ikrīta rituāli?

Interested in training?

For now, beauty care trainings are provided both in person and online. If you are interested in learning ES Beauty Lab’s licensed program training, please contact me by filling out the form or logging in on Whats App, Telegram or FB.